Ranking biustonoszy. TOP 10 najlepszych.

Zestawienie zawiera TOP 10 najchętniej wybieranych biustonoszy przez klientki sklepu internetowego ubieramy.pl.

20.12.2018
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ranking kostiumów kąpielowych damskich. TOP 10 najlepszych.

Trudno wyobrazić sobie wizytę na basenie lub na plaży bez komfortowego kostiumu kąpielowego. Strój kąpielowy to jeden z niezbędników nie tylko w garderobie pływaków, ale też w szafie każdej osoby, która wybiera się nad morze, nad jezioro lub w inne miejsce, gdzie można popływać i się poopalać. Jeśli zamierzasz kupić nowy kostium kąpielowy damski, ale nie wiesz, które fasony są aktualnie na topie, nic straconego! Wystarczy, że rzucisz okiem na nasz ranking topowych kostiumów kąpielowych dla kobiet.

14.03.2018
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ranking biustonoszy Push-up. TOP 10 najlepszych.

Biustonosze push-up to jedne z najchętniej kupowanych rodzajów staników. Ich ogromną zaletą jest efektowne modelowanie biustu, optyczne powiększenie go i uniesienie. Biustonosze push-up zapewniają bardzo dobry stopień podparcia i usztywnienia, co jest istotne podczas wielu codziennych czynności. Jeśli planujesz zakup biustonosza tego typu, ale nie wiesz, który będzie najlepszy, skorzystaj z naszej podpowiedzi i zajrzyj do poniższego rankingu topowych staników push-up.

14.03.2018
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ranking biustonoszy miękkich. TOP 10 najlepszych.

Miękkie biustonosze cieszą się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów. Pojawiają się w ofercie wielu topowych marek, są noszone przez gwiazdy, celebrytki i całe rzesze innych kobiet. To biustonosze, które cechuje bardzo duża wygoda noszenia, ale też nieco słabsze podparcie i usztywnienie biustu. Jeśli zamierzasz uzupełnić swoją garderobę o nowy biustonosz lub nawet o kilka sztuk biustonoszy tego typu, to koniecznie przejrzyj nasz poniższy ranking najlepszych i najpopularniejszych modeli w tej kategorii.

12.03.2018
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ