Kurtka zimowa męska i damska - jaką wybrać?

Kurtki zimowe bywają grube i ciepłe, ale nie brak też modeli o wątpliwej przydatności przy niskich temperaturach. Jaką kurtkę zimową wybrać, gdy chcemy wyglądać modnie na co dzień, a jaką wówczas, gdy chcemy w niej jeździć na rowerze lub wybierać się na zimowe wycieczki?

Komentarze: 0
Data: 16.01.2018

Jak się ubrać do biura? Jaki strój wybrać?

Biuro to miejsce pracy, w którym na ogół obowiązuje elegancki dress code. Proponowana estetyka ubioru może być dokładnie sprecyzowana, może też zawierać wyłącznie ogólne wskazówki dla pracowników. Bez względu na to, czy w biurze obowiązują sztywne reguły odnośnie ubioru, czy też nie, warto wybierać stroje modne, wygodne i eleganckie. Jak ubrać się do biura?

Komentarze: 0
Data: 08.01.2018

Jak dobrać spodnie do figury? Które wybrać?

Spodnie mogą podkreślać atuty lub uwydatniać mankamenty sylwetki. W dobrze dobranych spodniach chodzi się niezwykle wygodnie, wygląda korzystnie i estetycznie. Jak dobrać je do sylwetki, by prezentować się dobrze? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 17.08.2017

Jak dobrać kolor kopertówki? Do czego ją dopasować?

Torebka kopertówka to jeden z najbardziej klasycznych, ponadczasowych i eleganckich fasonów torebek. Występuje w niezliczonej ilości wzorów i kolorów, w rożnych wielkościach, z uchwytami lub bez. Jak dobrać kopertówkę? Do czego ją dopasować? Jak stworzyć udaną stylizację z kopertówką?

Komentarze: 0
Data: 16.08.2017

Crop top - co to jest? Jak nosić?

Crop top to jeden z popularniejszych fasonów wśród letnich topów. Wiele osób ma go już od dawna w swojej szafie. Jeśli również do nich należysz albo zastanawiasz się dopiero nad zakupem, dowiedz się, jak nosić crop top, by wyglądać modnie i efektownie.

Komentarze: 0
Data: 11.08.2017

Styl grunge – co to takiego? Jak się ubierać?

Stylizacje pełne kontrastów, nonszalancja i pozorna niedbałość to elementy kluczowe buntowniczej i swobodnej stylistyki grunge. To trend, który narodził się w sennym i spokojnym mieście Seattle i szybko zyskał na popularności. Jaka jest charakterystyka tego stylu? Jak ubierać się w klimacie grunge?

Komentarze: 0
Data: 27.07.2017

Bomberka – co to takiego? Jak nosić?

Kurtka bomberka to jeden z najbardziej popularnych i ponadczasowych krojów w tej kategorii. Do swojej szafy mogą zaprosić ją mężczyźni i kobiety i to niemal w dowolnym przedziale czasowym. Co stoi za popularnością kurtki tego typu? Z czym nosić bomberkę i jak tworzyć udane stylizacje na różne okazje?

Komentarze: 0
Data: 27.07.2017

Jak dobrać torebkę do stroju? Jaka będzie odpowiednia?

Torebka bywa kluczowym elementem wielu stylizacji. Z jej pomocą można podkreślić niektóre cechy ubioru lub je przełamać, wprowadzić akcent kolorystyczny lub stonować całą stylizację. Jak dobrać torebkę do stroju? Na co zwrócić uwagę i do czego ją dopasować?

Komentarze: 0
Data: 27.07.2017

Jak dobrać okulary do typu urody i własnego stylu?

Właściwie dobrane okulary mogą nie tylko skorygować wzrok lub ochronić oczy przed mocnym słońcem, ale także korzystnie wpłynąć na ogólny wizerunek. Dobór odpowiedniego kształtu oprawek to prawdziwa sztuka, której tajniki warto zgłębić, by dobrze wyglądać nie tylko w szkłach kontaktowych, ale także w okularach. Jak je dobierać do kształtu twarzy, urody czy też do koloru włosów?

Komentarze: 0
Data: 27.07.2017

Styl glamour - jak wygląda? Jakie doddatki dobrać?

Stylistyka glamour nie ma sobie równych pod względem luksusowej elegancji, blasku i ekstrawagancji. To trend obecny w modzie, ale też w aranżacji wnętrz, który łączy w sobie zamiłowanie do połysku, wysmakowanego przepychu i wysokiej jakości wykonania poszczególnych elementów. Jak ubierać się w zgodzie z trendem glamour?

Komentarze: 0
Data: 24.07.2017